IRLML0060TRPBF
IRLML0060TRPBF
International Rectifier
1672 IRLML0060 - 20V-100V N-CHANNEL S Bulk
Active
IRLML0060TRPBF
IRLML0060TRPBF
Infineon Technologies
7059 MOSFET N-CH 60V 2.7A SOT23 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®