LM2678SD-12
LM2678SD-12
Texas Instruments
3823 IC REG BUCK 12V 5A 14VSON Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
Active
LM2678SD-12/NOPB
LM2678SD-12/NOPB
Texas Instruments
5409 LM2678 8V TO 40V, 5A SIMPLE SWIT Bulk
Active
LM2678SD-12/NOPB
LM2678SD-12/NOPB
9576 IC REG BUCK 12V 5A 14VSON Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®