BZT52C4V7S
BZT52C4V7S
Yangjie Technology
4600 SOD-323 4.7V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
Active
BZT52C4V7S
BZT52C4V7S
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
3563 ZENER DIODE 4.7V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
Active
BZT52C4V7SQ
BZT52C4V7SQ
Yangjie Technology
1863 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52C4V7S-7
BZT52C4V7S-7
Diodes Incorporated
9875 DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C4V7S-TP
BZT52C4V7S-TP
Micro Commercial Co
9100 DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C4V7S-7-F
BZT52C4V7S-7-F
Diodes Incorporated
8731 DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C4V7S RRG
BZT52C4V7S RRG
Taiwan Semiconductor Corporation
8197 DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)