BZT52C15
BZT52C15
Diotec Semiconductor
7331 ZENERDIODE,SOD-123,15V,0.5W,5% Strip
Active
BZT52C15
BZT52C15
Yangjie Technology
1665 SOD-123 15V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
Active
BZT52C15
BZT52C15
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
8730 ZENER DIODE 15V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C15S
BZT52C15S
Yangjie Technology
5018 SOD-323 15V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52C15Q
BZT52C15Q
2635 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
2802 Zener SOD-123 15V +/-5% Tape & Reel (TR)
BZT52C15S
BZT52C15S
5331 ZENER DIODE 15V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C15GW
BZT52C15GW
Diotec Semiconductor
5124 ZENER, SOD-123, 15V, 0.35W, 5% Tape & Reel (TR)
BZT52C15-7
BZT52C15-7
Diodes Incorporated
1981 DIODE ZENER 15V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C15-TP
BZT52C15-TP
Micro Commercial Co
5312 DIODE ZENER 15V 200MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C15T-7
BZT52C15T-7
Diodes Incorporated
3541 DIODE ZENER 15V 300MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C15-HF
BZT52C15-HF
Comchip Technology
1220 DIODE ZENER 15V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C15-13
BZT52C15-13
4629 DIODE ZENER 15V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C15S-7
BZT52C15S-7
6316 DIODE ZENER 15V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C15LP-7
BZT52C15LP-7
3656 DIODE ZENER 15V 250MW 2DFN Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C15 RHG
BZT52C15 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
2327 DIODE ZENER 15V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C15T-TP
BZT52C15T-TP
Micro Commercial Co
6337 DIODE ZENER 15V 100MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C15-7-F
BZT52C15-7-F
2055 DIODE ZENER 15V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C15S-TP
BZT52C15S-TP
8794 DIODE ZENER 15V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®