BZT52B4V7
BZT52B4V7
Diotec Semiconductor
9117 DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B4V7
BZT52B4V7
Diotec Semiconductor
2771 ZENERDIODE,SOD-123,4.7V,0.5W,2% Strip
Active
BZT52B4V7S
BZT52B4V7S
Yangjie Technology
6367 SOD-323 4.7V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7Q
BZT52B4V7Q
Yangjie Technology
2618 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7S
BZT52B4V7S
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
2197 ZENER DIODE 4.7V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B4V7SQ
BZT52B4V7SQ
5489 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7-TP
BZT52B4V7-TP
Micro Commercial Co
4719 DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7 RHG
BZT52B4V7 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
4277 DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7-7-F
BZT52B4V7-7-F
Diodes Incorporated
7051 DIODE ZENER 250MW 2DFN Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B4V7S-TP
BZT52B4V7S-TP
Micro Commercial Co
5513 DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B4V7JS-TP
BZT52B4V7JS-TP
9235 DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7S RRG
BZT52B4V7S RRG
4413 DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7-E3-08
BZT52B4V7-E3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
9249 DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B4V7HE3-TP
BZT52B4V7HE3-TP
2210 500MW ZENER SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B4V7-E3-18
BZT52B4V7-E3-18
7410 DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7-G3-08
BZT52B4V7-G3-08
3278 DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7-G RHG
BZT52B4V7-G RHG
9325 DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7-G3-18
BZT52B4V7-G3-18
5036 DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7-HE3-18
BZT52B4V7-HE3-18
4264 DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B4V7-HE3-08
BZT52B4V7-HE3-08
6382 DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)