BZT52B3V9
BZT52B3V9
Diotec Semiconductor
6116 DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B3V9
BZT52B3V9
Diotec Semiconductor
5425 ZENERDIODE,SOD-123,3.9V,0.5W,2% Strip
Active
BZT52B3V9
BZT52B3V9
Yangjie Technology
4784 SOD-123 3.9V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9
BZT52B3V9
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
3562 ZENER DIODE 3.9V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V9S
BZT52B3V9S
Yangjie Technology
5715 SOD-323 3.9V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9Q
BZT52B3V9Q
2337 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9S
BZT52B3V9S
8799 ZENER DIODE 3.9V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V9-TP
BZT52B3V9-TP
Micro Commercial Co
4282 DIODE ZENER 3.9V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9 RHG
BZT52B3V9 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
4737 DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V9S-TP
BZT52B3V9S-TP
Micro Commercial Co
9170 DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B3V9JS-TP
BZT52B3V9JS-TP
9748 DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9S RRG
BZT52B3V9S RRG
9340 DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9-G3-18
BZT52B3V9-G3-18
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
8002 DIODE ZENER 3.9V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9-G3-08
BZT52B3V9-G3-08
8552 DIODE ZENER 3.9V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9-E3-08
BZT52B3V9-E3-08
8287 DIODE ZENER 3.9V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V9-G RHG
BZT52B3V9-G RHG
8498 DIODE ZENER 3.9V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9-E3-18
BZT52B3V9-E3-18
2230 DIODE ZENER 3.9V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9-HE3-18
BZT52B3V9-HE3-18
9901 DIODE ZENER 3.9V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V9-HE3-08
BZT52B3V9-HE3-08
7242 DIODE ZENER 3.9V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)