BZT52B3V6
BZT52B3V6
Diotec Semiconductor
5354 ZENER, SOD-123F, 3.6V, 0.5W, 2% Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B3V6
BZT52B3V6
Yangjie Technology
8412 SOD-123 3.6V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B3V6
BZT52B3V6
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
6170 ZENER DIODE 3.6V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V6S
BZT52B3V6S
Yangjie Technology
5361 SOD-323 3.6V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6Q
BZT52B3V6Q
2938 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6S
BZT52B3V6S
5670 ZENER DIODE 3.6V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V6SQ
BZT52B3V6SQ
9405 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6-TP
BZT52B3V6-TP
Micro Commercial Co
7051 DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6 RHG
BZT52B3V6 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
5936 DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V6S-TP
BZT52B3V6S-TP
Micro Commercial Co
6263 DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B3V6LS-TP
BZT52B3V6LS-TP
1641 DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V6JS-TP
BZT52B3V6JS-TP
6775 DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6S RRG
BZT52B3V6S RRG
3654 DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6HE3-TP
BZT52B3V6HE3-TP
2329 500MW ZENER SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V6-E3-08
BZT52B3V6-E3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
4966 DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B3V6-G3-18
BZT52B3V6-G3-18
6450 DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6-G3-08
BZT52B3V6-G3-08
5194 DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6-G RHG
BZT52B3V6-G RHG
7628 DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6-E3-18
BZT52B3V6-E3-18
9419 DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B3V6-HE3-18
BZT52B3V6-HE3-18
9834 DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)