BZT52B2V4
BZT52B2V4
Diotec Semiconductor
6248 ZENER, SOD-123F, 2.4V, 0.5W, 5% Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B2V4
BZT52B2V4
Yangjie Technology
3267 SOD-123 2.4V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B2V4S
BZT52B2V4S
Yangjie Technology
1140 SOD-323 2.4V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B2V4S
BZT52B2V4S
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
6292 ZENER DIODE 2.4V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B2V4-TP
BZT52B2V4-TP
Micro Commercial Co
3485 DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B2V4 RHG
BZT52B2V4 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
8977 DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B2V4S-TP
BZT52B2V4S-TP
Micro Commercial Co
6930 DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B2V4S RRG
BZT52B2V4S RRG
8557 DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)
BZT52B2V4JS-TP
BZT52B2V4JS-TP
1000 DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
BZT52B2V4-E3-18
BZT52B2V4-E3-18
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
9626 DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B2V4-E3-08
BZT52B2V4-E3-08
7677 DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B2V4-G3-18
BZT52B2V4-G3-18
3699 DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B2V4-G3-08
BZT52B2V4-G3-08
1859 DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B2V4-G RHG
BZT52B2V4-G RHG
2897 DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B2V4-HE3-18
BZT52B2V4-HE3-18
5070 DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B2V4-HE3-08
BZT52B2V4-HE3-08
5570 DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)