BZT52B18S
BZT52B18S
Yangjie Technology
4316 SOD-323 18V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B18S
BZT52B18S
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
4578 ZENER DIODE 18V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
Active
BZT52B18SQ
BZT52B18SQ
Yangjie Technology
6502 SOD-323 18V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B18S-TP
BZT52B18S-TP
Micro Commercial Co
7761 DIODE ZENER 18V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B18S RRG
BZT52B18S RRG
Taiwan Semiconductor Corporation
6528 DIODE ZENER 18V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)