BZT52B11S
BZT52B11S
Yangjie Technology
8059 SOD-323 11V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B11S
BZT52B11S
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
9620 ZENER DIODE 11V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
Active
BZT52B11S-TP
BZT52B11S-TP
Micro Commercial Co
1913 DIODE ZENER 11V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B11S RRG
BZT52B11S RRG
Taiwan Semiconductor Corporation
9082 DIODE ZENER 11V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)