BZX84C13
BZX84C13
Fairchild Semiconductor
9325 DIODE ZENER 13V 0.25W 5% UNIDIR Bulk
Active
BZX84C13
BZX84C13
Diotec Semiconductor
1661 ZENERDIODE, SOT-23, 12.40V~13V, Strip
Active
BZX84C13
BZX84C13
Yangjie Technology
5668 SOT-23 13V 0.35W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZX84C13
BZX84C13
onsemi
6852 DIODE ZENER 13V 250MW SOT23-3 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
Obsolete
BZX84C13Q
BZX84C13Q
Yangjie Technology
5460 Diodes - Rectifiers - Single SOT Tape & Reel (TR)
BZX84C13W
BZX84C13W
1338 Diodes - Rectifiers - Single SOT Tape & Reel (TR)
BZX84C13T
BZX84C13T
BZX84C13-7
BZX84C13-7
Diodes Incorporated
7896 DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZX84C13-AQ
BZX84C13-AQ
Diotec Semiconductor
9412 DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3 Tape & Reel (TR)
BZX84C13-AQ
BZX84C13-AQ
6273 ZENERDIODE,SOT-23,13V,0.3W,5% Strip
BZX84C13S-7
BZX84C13S-7
Diodes Incorporated
1895 DIODE ZENER ARRAY 13V SOT363 Tape & Reel (TR)
BZX84C13-TP
BZX84C13-TP
Micro Commercial Co
1623 DIODE ZENER 13V 350MW SOT23 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZX84C13ET1
BZX84C13ET1
onsemi
6669 DIODE ZENER Bulk
BZX84C13W-7
BZX84C13W-7
8967 DIODE ZENER 13V 200MW SOT323 Tape & Reel (TR)
BZX84C13LT1
BZX84C13LT1
5228 DIODE ZENER 13V 225MW SOT23-3 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
Obsolete
BZX84C13LT3
BZX84C13LT3
4579 DIODE ZENER 13V 225MW SOT23-3 Tape & Reel (TR)
7616 DIODE ZENER 13V 250MW SOT23-3 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZX84C13-7-F
BZX84C13-7-F
2577 DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZX84C13 RFG
BZX84C13 RFG
Taiwan Semiconductor Corporation
8135 DIODE ZENER 13V 300MW SOT23 Tape & Reel (TR)