BZT52C20
BZT52C20
Diotec Semiconductor
7882 DIODE ZENER 20V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
Active
BZT52C20
BZT52C20
Diotec Semiconductor
7488 ZENERDIODE,SOD-123,20V,0.5W,5% Strip
Active
BZT52C20
BZT52C20
Yangjie Technology
5639 SOD-123 20V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52C20
BZT52C20
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
9054 ZENER DIODE 20V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C20S
BZT52C20S
Yangjie Technology
4201 SOD-323 20V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52C20Q
BZT52C20Q
6619 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52C20S
BZT52C20S
7252 ZENER DIODE 20V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C20GW
BZT52C20GW
1651 ZENER, SOD-123, 20V, 0.35W, 5% Tape & Reel (TR)
BZT52C20-7
BZT52C20-7
Diodes Incorporated
4307 DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C20T-7
BZT52C20T-7
Diodes Incorporated
6115 DIODE ZENER 20V 300MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C20-TP
BZT52C20-TP
Micro Commercial Co
3813 DIODE ZENER 20V 200MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C20-HF
BZT52C20-HF
Comchip Technology
8237 DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C20-13
BZT52C20-13
3379 DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C20S-7
BZT52C20S-7
8571 DIODE ZENER 20V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C20-7-F
BZT52C20-7-F
6037 DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C20T-TP
BZT52C20T-TP
Micro Commercial Co
4386 DIODE ZENER 20V 100MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C20LP-7
BZT52C20LP-7
7358 DIODE ZENER 20V 250MW 2DFN Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C20 RHG
BZT52C20 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
1186 DIODE ZENER 20V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
BZT52C20S-TP
BZT52C20S-TP
5231 DIODE ZENER 20V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®