BZT52C18
BZT52C18
Diotec Semiconductor
7858 DIODE ZENER 18V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
Active
BZT52C18
BZT52C18
Diotec Semiconductor
9817 ZENERDIODE,SOD-123,18V,0.5W,5% Strip
Active
BZT52C18
BZT52C18
Yangjie Technology
4852 SOD-123 18V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52C18
BZT52C18
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
7907 ZENER DIODE 18V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C18S
BZT52C18S
Yangjie Technology
1157 SOD-323 18V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52C18Q
BZT52C18Q
4058 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52C18S
BZT52C18S
6187 ZENER DIODE 18V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C18-7
BZT52C18-7
Diodes Incorporated
2564 DIODE ZENER 18V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C18-AQ
BZT52C18-AQ
8886 DIODE ZENER 18V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
BZT52C18-AQ
BZT52C18-AQ
4885 ZENERDIODE,SOD-123,18V,0.5W,5% Strip
BZT52C18T-7
BZT52C18T-7
Diodes Incorporated
9420 DIODE ZENER 18V 300MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C18-TP
BZT52C18-TP
Micro Commercial Co
9194 DIODE ZENER 18V 200MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C18-HF
BZT52C18-HF
Comchip Technology
8865 DIODE ZENER 18V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C18S-7
BZT52C18S-7
1453 DIODE ZENER 18V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C18-13
BZT52C18-13
8521 DIODE ZENER 18V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C18-7-F
BZT52C18-7-F
1692 DIODE ZENER 18V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C18LP-7
BZT52C18LP-7
8169 DIODE ZENER 18V 250MW 2DFN Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C18T-TP
BZT52C18T-TP
Micro Commercial Co
1231 DIODE ZENER 18V 100MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C18S-TP
BZT52C18S-TP
4597 DIODE ZENER 18V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C18 RHG
BZT52C18 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
7390 DIODE ZENER 18V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)