BZT52C16
BZT52C16
Diotec Semiconductor
6547 DIODE ZENER 16V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
Active
BZT52C16
BZT52C16
Diotec Semiconductor
5864 ZENERDIODE,SOD-123,16V,0.5W,5% Strip
Active
BZT52C16
BZT52C16
Yangjie Technology
5270 SOD-123 16V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52C16
BZT52C16
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
2222 ZENER DIODE 16V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C16S
BZT52C16S
Yangjie Technology
5826 SOD-323 16V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52C16Q
BZT52C16Q
4182 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52C16S
BZT52C16S
8962 ZENER DIODE 16V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C16SQ
BZT52C16SQ
1246 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52C16-7
BZT52C16-7
Diodes Incorporated
3949 DIODE ZENER 16V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C16T-7
BZT52C16T-7
Diodes Incorporated
4690 DIODE ZENER 16V 300MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C16-TP
BZT52C16-TP
Micro Commercial Co
7068 DIODE ZENER 16V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C16-HF
BZT52C16-HF
Comchip Technology
8107 DIODE ZENER 16V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C16S-7
BZT52C16S-7
1695 DIODE ZENER 16V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C16-13
BZT52C16-13
2429 DIODE ZENER 16V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C16-7-F
BZT52C16-7-F
4539 DIODE ZENER 16V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C16LP-7
BZT52C16LP-7
5047 DIODE ZENER 16V 250MW 2DFN Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C16T-TP
BZT52C16T-TP
Micro Commercial Co
5946 DIODE ZENER 16V 100MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C16S-TP
BZT52C16S-TP
6719 DIODE ZENER 16V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C16 RHG
BZT52C16 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
3997 DIODE ZENER 16V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)