BZT52C11
BZT52C11
Diotec Semiconductor
7002 ZENERDIODE,SOD-123,11V,0.5W,5% Strip
Active
BZT52C11
BZT52C11
Yangjie Technology
6852 SOD-123 11V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
Active
BZT52C11
BZT52C11
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
7553 ZENER DIODE 11V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C11S
BZT52C11S
Yangjie Technology
5718 SOD-323 11V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52C11Q
BZT52C11Q
5328 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52C11SQ
BZT52C11SQ
5410 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52C11-7
BZT52C11-7
Diodes Incorporated
7106 DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
BZT52C11-HF
BZT52C11-HF
Comchip Technology
5871 DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C11T-7
BZT52C11T-7
Diodes Incorporated
9011 DIODE ZENER 11V 300MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C11-13
BZT52C11-13
8396 DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52C11-TP
BZT52C11-TP
Micro Commercial Co
4663 DIODE ZENER 11V 200MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C11S-TP
BZT52C11S-TP
Micro Commercial Co
5040 DIODE ZENER 11V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C11LP-7
BZT52C11LP-7
1792 DIODE ZENER 11V 250MW 2DFN Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C11 RHG
BZT52C11 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
5724 DIODE ZENER 11V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
BZT52C11T-TP
BZT52C11T-TP
8821 DIODE ZENER 11V 100MW SOD523 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C11-7-F
BZT52C11-7-F
1610 DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C11-7-G
BZT52C11-7-G
9881 DIODE ZENER Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52C11S-7-F
BZT52C11S-7-F
7322 DIODE ZENER 11V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52C11-13-F
BZT52C11-13-F
8475 DIODE ZENER 11V 370MW SOD123 Tape & Reel (TR)