BZT52B30
BZT52B30
Diotec Semiconductor
2101 ZENER, SOD-123F, 30V, 0.5W, 2% Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B30
BZT52B30
Yangjie Technology
1253 SOD-123 30V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B30
BZT52B30
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
9106 ZENER DIODE 30V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B30S
BZT52B30S
Yangjie Technology
6995 SOD-323 30V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B30Q
BZT52B30Q
4057 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B30S
BZT52B30S
6253 ZENER DIODE 30V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B30SQ
BZT52B30SQ
2968 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B30-TP
BZT52B30-TP
Micro Commercial Co
5512 DIODE ZENER 30V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B30 RHG
BZT52B30 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
5896 DIODE ZENER 30V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
BZT52B30S-TP
BZT52B30S-TP
Micro Commercial Co
1594 DIODE ZENER 30V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B30JS-TP
BZT52B30JS-TP
3032 DIODE ZENER 30V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
BZT52B30S RRG
BZT52B30S RRG
4132 DIODE ZENER 30V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)
BZT52B30HE3-TP
BZT52B30HE3-TP
2437 500MW ZENER SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B30-E3-08
BZT52B30-E3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
4892 DIODE ZENER 30V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B30-E3-18
BZT52B30-E3-18
8930 DIODE ZENER 30V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B30-G RHG
BZT52B30-G RHG
8494 DIODE ZENER 30V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B30-G3-18
BZT52B30-G3-18
7874 DIODE ZENER 30V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B30-G3-08
BZT52B30-G3-08
1691 DIODE ZENER 30V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B30-HE3-18
BZT52B30-HE3-18
3547 DIODE ZENER 30V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B30-HE3-08
BZT52B30-HE3-08
8535 DIODE ZENER 30V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)