BZT52B24
BZT52B24
Diotec Semiconductor
5935 DIODE ZENER 24V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B24
BZT52B24
Diotec Semiconductor
9168 ZENERDIODE,SOD-123,24V,0.5W,2% Strip
Active
BZT52B24
BZT52B24
Yangjie Technology
4513 SOD-123 24V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B24
BZT52B24
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
2871 ZENER DIODE 24V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B24S
BZT52B24S
Yangjie Technology
9149 SOD-323 24V 0.3W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B24Q
BZT52B24Q
3311 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B24S
BZT52B24S
7154 ZENER DIODE 24V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B24SQ
BZT52B24SQ
9866 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B24-TP
BZT52B24-TP
Micro Commercial Co
1674 DIODE ZENER 24V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B24 RHG
BZT52B24 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
8743 DIODE ZENER 24V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B24S-TP
BZT52B24S-TP
Micro Commercial Co
1450 DIODE ZENER 24V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B24JS-TP
BZT52B24JS-TP
2420 DIODE ZENER 24V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
BZT52B24S RRG
BZT52B24S RRG
3712 DIODE ZENER 24V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)
BZT52B24HE3-TP
BZT52B24HE3-TP
4486 500MW ZENER SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B24-E3-08
BZT52B24-E3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
4710 DIODE ZENER 24V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B24-E3-18
BZT52B24-E3-18
7454 DIODE ZENER 24V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B24-G RHG
BZT52B24-G RHG
4079 DIODE ZENER 24V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B24-G3-18
BZT52B24-G3-18
3732 DIODE ZENER 24V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B24-G3-08
BZT52B24-G3-08
8375 DIODE ZENER 24V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B24-HE3-18
BZT52B24-HE3-18
6396 DIODE ZENER 24V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)