BZT52B10
BZT52B10
Diotec Semiconductor
7143 DIODE ZENER 10V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR)
Active
BZT52B10
BZT52B10
Diotec Semiconductor
5593 ZENERDIODE,SOD-123,10V,0.5W,2% Strip
Active
BZT52B10
BZT52B10
Yangjie Technology
7548 SOD-123 10V 0.5W Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B10
BZT52B10
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
7976 ZENER DIODE 10V 0.5W SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B10S
BZT52B10S
Yangjie Technology
8217 SOD-323 0.3W 10V Diodes Zener Tape & Reel (TR)
BZT52B10Q
BZT52B10Q
7286 Diodes - Rectifiers - Single SOD Tape & Reel (TR)
BZT52B10S
BZT52B10S
1037 ZENER DIODE 10V 0.2W SOD-323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B10-TP
BZT52B10-TP
Micro Commercial Co
5975 DIODE ZENER 10V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B10 RHG
BZT52B10 RHG
Taiwan Semiconductor Corporation
6970 DIODE ZENER 10V 500MW SOD123F Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B10S-TP
BZT52B10S-TP
Micro Commercial Co
9826 DIODE ZENER 10V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR)
Obsolete
BZT52B10JS-TP
BZT52B10JS-TP
7524 DIODE ZENER 10V 200MW SOD323 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B10S RRG
BZT52B10S RRG
1603 DIODE ZENER 10V 200MW SOD323F Tape & Reel (TR)
BZT52B10-E3-08
BZT52B10-E3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
3337 DIODE ZENER 10V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B10HE3-TP
BZT52B10HE3-TP
4125 500MW ZENER SOD-123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B10-E3-18
BZT52B10-E3-18
2219 DIODE ZENER 10V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B10-G RHG
BZT52B10-G RHG
1992 DIODE ZENER 10V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B10-G3-18
BZT52B10-G3-18
7938 DIODE ZENER 10V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B10-G3-08
BZT52B10-G3-08
4053 DIODE ZENER 10V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)
BZT52B10-HE3-08
BZT52B10-HE3-08
5912 DIODE ZENER 10V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel®
BZT52B10-HE3-18
BZT52B10-HE3-18
7146 DIODE ZENER 10V 410MW SOD123 Tape & Reel (TR)